Otevřena nová vzorková prodejna Stylbath - Sokolovská 1464/188

Koupelny

undefined Sanitární keramika, nábytek

Ani vybavení koupelny byste neměli zanedbat a nebát se klást na ně vysoké nároky. Zajistí Vám jak pohodlí a krásu, tak dlouholetou službu. Kvalitu a spolehlivost zajišťují naši dodavatelé nabízející také inovativní materiály.

Firma Catalano Vám nabízí širokou nabídku velmi kvalitních produktů, což dosvědčují jejich četná ocenění za design i techniku zpracování, která získávají již 12 let.

Ideal Standard je výrobce s velmi obsáhlou a pestrou nabídkou počínaje umyvadly přes vany, sprchy a vodovodní baterie až po nábytek.

LeBon s.r.o. je českou firmou nabízející vkusné a kvalitní skříňky - zrcadlové, doplňkové atd. Ani jejich nabídku byste neměli přehlédnout!

Česká firma Intedoor staví na svých mnohaletých zkušenostech a jejich nabídka je zajímavá pro každého zákazníka, hledající kvalitní výrobek za přijatelnou cenu.

Keramag patří ke špičce německých společností a její historie sahá více než sto let zpátky, proto není třeba pochybovat o jejich perfektních kvalitách a preciznosti. Vyvinula například keramickou glazuru KeraTect®, která odpuzuje nečistoty na sanitární keramice. Tajemství tohoto materiálu tkví v téměř absolutní hladkosti povrchu.

Dalšími inovativními materiály jsou Reflex, který nabízí značka Kolo u své sanitární keramiky, či Glas Plus u sprchových koutů Koralle. Tyto materiály také zabraňují usazování nečistot a usnadňují Vám údržbu.