Otevřena nová vzorková prodejna Stylbath - Sokolovská 1464/188

Koupelny

undefined Vany a sprchové kouty

Ať už dáváte přednost vaně nebo sprchovému koutu, budete moci vybírat přímo ze záplavy variant. Volíme takové dodavatele, aby byla zajištěna kvalita výrobku i provedení a vana či kout Vám dlouho vydržely a snadno se udržovaly. Je třeba probrat stanovisko všech uživatelů koupelny - někdy se dá najít kompromis či moderní víceúčelová varianta, která bude vyhovovat všem.

U vany

...si budete volit kromě materiálu - akrylátu či smaltované oceli - také tvar: klasický, rohový, polorohový. Od našich špičkových dodavatelů si určitě vyberete, spolupracujeme se společnostmi Riho, Ravak, Kaldewei, Teiko, Kolo, Keramag, Santech, Vagnerplast. Pokud si chcete dopřát opravdový luxus a udělat navíc něco pro své duševní i fyzické zdraví, můžete si zvolit vanu hydromasážní od firmy Albatros® nebo Teuco®. Jejich výrobky jsou vyvíjeny ve spolupráci s lékaři a špičkovými experty.

U sprchových koutů

se také rozhodně nemusíte bát, že byste neměli z čeho vybírat - společnosti v dnešní době vyvíjejí stále zajímavější modely, které vynikají jak životností a kvalitou, tak designem. Našimi dodavateli jsou Palme, Artweger, Kolo, Ronal a Hüppe. Už dávno neplatí, že sprchový kout je řešením pro malé koupelny, ale otázkou preferencí.